ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

با استعفای نجفی موافقت نشد

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 19 فروردين 1397
 • با استعفای نجفی موافقت نشد

  در جلسه علنی امروز شورای شهر، استعفای محمدعلی نجفی از شهرداری تهران پذیرفته نشد؛ نتیجه ی این شورا با 4 رای موافق و 16 رای مخالف اعلام شد. با این حال طبق شنیده‌ها نجفی امروز مجددا استعفای خود را به شورا ارائه میدهد.

  دلیل استعفای نجفی

  اگر چه نجفی بیماری را علت اصلی استعفای خود مطرح کرده، اما اعضای شورای شهر که نمی‌خواهند با استعفای شهردار، پایتخت وارد بحرانی تازه شود، این دلیل را قانع کننده و علتی قابل پذیرش برای قبول استعفای شهردار تهران نمی‌دانند.

  اگر تنها مسئله بیماری یک فرد باشد و آن بیماری به اندازه ای باشد که نتوان کار را ادامه داد اعضای شورا تمکین می کنند اما زمانی که فشار هایی وجود داشته باشد شورا باید وارد شود تا چند و چون مسئله را بررسی کند.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.