ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

حمله ی نسیم نجفی به ساختمان یوتویوب

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • چهارشنبه, 15 فروردين 1397
 • حمله ی نسیم نجفی به ساختمان یوتویوب

  یک ایرانی تبار ۳۹ ساله به نام نسیم اقدم ( نسیم نجفی اقدم )  امروز در حمله مسلحانه به مقر یوتیوب چند نفر را زخمی کرد و بعد خود را کشت.

  طبق گزارش رسانه‌ها، حدود هزار و صد نفر در ساختمان یوتیوب در سان برونو کار می‌کنند.این ساختمان حدود ۲۰ مایل با ساختمان گوگل فاصله دارد. پلیس می‌گوید انگیزه نسیم نجفی اقدم از انجام این حمله، تروریستی نبودهو احتمالا پای اختلافات داخلی یا خصومت شخصی در میان است.

  مهاجم هنگام حمله به ساختمان یوتیوب یک اسلحه کالیبر ۹ میلیمتری به همراه داشته است.طبق گفته پلیس، نسیم نجفی اقدم سه نفر را زخمی کرده و در اثر گلوله‌ای که به خودش شلیک کرده، جان باخته است.

  حمله ی نسیم نجفی به ساختمان یوتویوب

  او  که ساکن شهر سن دیگو کالیفرنیا بود با ساختن ویدیو و پخش آن در شبکه‌های اجتماعی تا اندازه‌ای بین کاربران ایرانی مشهور بود. روی سایت شخصی او انتقاداتی از یوتیوب به دلیل فیلتر کردن ویدیوها و بازدیدهایش دیده می‌شود .

  به گفته برخی رسانه ها، ویدیوهایی از نسیم نجفی اقدم در شبکه های اجتماعی به زبان های انگلیسی و فارسی موجود است که در آن ها وی از حذف ویدیوهای خود توسط یوتیوب شکایت دارد.

  گفتنی است نسیم نجفی نام یک مجری تلویزیونی است که با این نسیم نجفی تشابه اسمی دارد و هیچ گونه ارتباطی با یکدیگر ندارند، در واقع عکس منتشر شده مربوط به مجری تلوزیونی است نه فردی که به ساختمان یوتویوب حمله کرده است.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.