ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

بن سلمان: عاشق کار کردن با ترامپ هستم!

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • شنبه, 14 مهر 1397
 • بن سلمان: عاشق کار کردن با ترامپ هستم!

  به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ گفت: ما با پول‌ هایی که داریم هر تسلیحاتی که نیاز باشد را می‌خریم، ولی در برابر امنیت‌مان هیچ پولی پرداخت نخواهیم کرد.

  او در واکنش به حرف های ترامپ مبنی بر این که حکومت عربستان بدون حمایت آمریکا دو هفته هم باقی نمی‌ماند، گفت: " من عاشق کار با ترامپ هستم!"

  ترامپ اخیراً گفته است که در تماس با "ملک سلمان" پادشاه عربستان به او گفته که در صورت قطع حمایت‌های واشنگتن، ایران ظرف ۲ هفته بر عربستان غلبه می‌کند.

  بن‌سلمان هم در پاسخ به این حرف ها گفته: "عربستان پیش از ایالات متحده وجود داشت. ما از سال ۱۷۴۴ میلادی وجود داریم و فکر کنم که این یعنی بیش از ۳۰ سال قبل از به وجود آمدن آمریکا."

  خبرنگار از ولیعهد سعودی پرسید آیا برای شما مهم نیست که رئیس‌جمهور آمریکا این اظهارات گستاخانه را درباره پدر شما بیان می‌کند؟بن سلمان در پاسخ گفت: خب می‌دانید، شما نمی‌توانید حتی درون خانواده خودتان هم دوستانی داشته باشید که ۱۰۰ درصد حرفهای خوبی درباره شما بزنند. آنها هم حرفهای خوب می‌زنند و هم حرفهای بد. به نظر ما این حرف ها سوء برداشت است.

  ولیعهد عربستان در بین سخنانش گفت: کشورش تلاش می‌کند مقامات کویت را برای گفتگو درباره مسائل حاکمیتی متقاعد کند و در عین حال تا وقتی که این مساله حل شود به تولید نفت ادامه می‌دهد.

  تنها مثل ترامپ!(کلیک کنید)

  بن سلمان گفت:  جناح حاکم کویت پیشنهاد عربستان را برای از سرگیری تولید در منطقه بی طرف پذیرفته است.او همچنین با اشاره به اختلاف مرزی با کویت افزود امکان ندارد یک مساله ۵۰ ساله در عرض چند هفته حل شود.

  ولیعهد عربستان گفت آماده است به ترکیه اجازه دهد کنسولگری عربستان در استانبول را برای یافتن جمال خاشقجی، روزنامه نگار عربستانی که این هفته ناپدید شد، جستجو کند.

  ولیعهد سعودی همچنین افزود هشت نفر از کسانی که در مبارزه اخیر با فساد در این کشور بازداشت شده‌اند در بازداشت باقی خواهند ماند.

  منبع: aljazeera

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.