ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

رأی دادگاه دکل نفتی تا پایان اردیبهشت صادر می‌شود

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 02 ارديبهشت 1397
 • رأی دادگاه دکل نفتی تا پایان اردیبهشت صادر می‌شود

  سیدمحمود علیزاده طباطبایی، وکیل برخی از متهمان پرونده دکل نفتی ، با اعلام اینکه 9 اردیبهشت ماه جلسه بعدی دادگاه دکل نفتی برگزار می‌شود گفت: «این جلسه آخرین جلسه برای متهمان است و بعد از آن یکی دو جلسه برای دفاع وکلاست که تا آخر اردیبهشت دادگاه تمام و رأی صادر خواهد شد.»

  او  گفت: «آنچه بنده را در این پرونده نگران کرده این است که 107 میلیون دلار از صندوق شرکتی که به نحوی دولتی است بر باد رفته است. درست است این شرکت متعلق به سازمان بازنشستگی وزارت نفت و بنیاد تعاون نیروی انتظامی است اما با توجه به اینکه مدیران آن را دولت تعیین می‌کند باید دولتی تلقی شوند اما به نظر می‌رسد اراده‌ای در مرحله تحقیقات مقدماتی بود که دولتی تلقی نشوند. اگر دولتی تلقی می‌شدند، اتهامات اختلاس و کلاه‌برداری بود ولی متأسفانه در دادسرا کیفرخواست را برای متهمان اصلی یعنی مدیران شرکت تأسیسات دریایی خیانت در امانت زدند که خیانت در امانت رد مال ندارد.»

  علیزاده طباطبایی همچنین درباره علت غیرعلنی برگزار شدن دادگاه دکل نفتی گفت: «من از رئیس دادگاه علت این مساله را پرسیدم که به من گفت من دادگاه را علنی اعلام کردم. متأسفانه نهادهای دیگری غیر از رئیس دادگاه این اجازه را ندادند و تصمیم گرفتند که دادگاه علنی نباشد.»

  منبع: قطره

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.