ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

طرفداران پرسپولیس خواهان برگشت عالیشاه

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 19 اسفند 1396
 • طرفداران پرسپولیس خواهان برگشت عالیشاه

  در حالی که باشگاه پرسپولیس مدعی است سربازی عالیشاه تمام شده و او باید برگردد اما گویا مشکلاتی در این راه وجود دارد که قطعیت این مسئله را زیر سوال برده است.

  امید عالیشاه بازیکن سرباز پرسپولیس که برای گذران خدمت سربازی راهی تیم تراکتورسازی تبریز شده بود این روزها با مشکلاتی رو به رو شده است. باشگاه پرسپولیس مدعی است خدمت سربازی عالیشاه در تاریخ ۱۹ بهمن ماه به پایان رسیده است اما اینطور که پیداست این موضوع قطعیت ندارد.

  کاظم محمودی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی درباره پرونده امید عالیشاه اظهار داشت: متأسفانه امروز شاهد انتشار اخبار کذبی در خصوص ماجرای عالیشاه و باشگاه تراکتورسازی از سوی یک روزنامه ورزشی در تهران بودیم که این مسئله مصداق نشر اکاذیب، آسیب زدن به وجهه باشگاه تراکتورسازی و تشویش اذهان عمومی است. نقل دروغ از سوی یک سازمان و نهاد نظامی جرم کوچکی نیست و ما با جدیت با این مسئله برخورد می‌کنیم.

  محمودی در پایان عنوان داشت: به نظر ما این بازیکن از تیم اخراج شده ولی همچنان سربازی است که باید در قبال تعهدات و تخلفات خود پاسخگو باشد لذا مسئله پایان یافتن دوره خدمت و اینکه سازمان نظام‌وظیفه به باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده که عالیشاه آزاد است و باید تسویه حساب او صادر شود دروغ محض است، به همین دلیل منتشرکنندگان این دروغ تحت تعقیب قرار خواهند گرفت و باشگاه تراکتورسازی از حق خود در این زمینه استفاده می‌کند.

  گروهی از هواداران پرسپولیس با تهیه یک بنر خواستار جدایی بازیکن سابق خود از تراکتورسازی شدند. تعدادی از هواداران پرسپولیس امروز و در محل تمرین این تیم در گفت و گو با گرشاسبی خواهان تعیین تکلیف هرچه سریع تر امید عالیشاه شدند.

  هواداران پرسپولیس با علم به این که عالیشاه با باشگاه تراکتورسازی بر سر زمان پایان خدمت این بازیکن به مشکل برخورده اند علاوه بر گفت و گو با گرشاسبی،بنری را تهیه کرده بودند که روی آن نوشته شده بود:" عالیشاه آزاد باید گردد".

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.