ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

اعتراض خواننده رپ به گزارش پزشکی قانونی

 • نویسنده: رامین پنجه ء
 • سه شنبه, 16 آبان 1396
 • اعتراض خواننده رپ به گزارش پزشکی قانونی

  خواننده معروف رپ که به اتهام قتل شوهر مادرش بازداشت شده بود، به نظریه پزشکی قانونی درباره علت مرگ مقتول اعتراض کرد و پرونده برای بررسی دوباره به هیات سه نفره پزشکی قانونی ارسال شد.حمید 28 مرداد امسال به اتهام قتل شوهر مادرش در جریان یک درگیری خانوادگی بازداشت شد.

  او در جریان تحقیقات به قاضی سجاد منافی‌آذر، رئیس شعبه سوم دادسرای جنایی پایتخت گفت: به‌‌هیچ‌وجه ضربه به سر هوشنگ ـ مقتول ـ نزدم و قصد کشتن وی را نداشتم، فقط می‌خواستم او را بترسانم که مادرم را مورد ضرب‌ و شتم قرار ندهد. احتمال می‌دهم او هنگام کشمکش با من به دیوار یا کمد خورده باشد، چون در آن لحظات هوشنگ تقلا می‌کرد مادرم را کنار بزند و با من درگیر شود.

  همچنین مادر او گفته بود که پسرش برای پایان دادن به دعوای او و شوهرش به خانه‌شان آمده و ناخواسته باعث مرگ پیرمرد شده است.این در حالی بود که پزشکی قانونی اعلام کرده بود، مرد سالخورده به دلیل خونریزی و آسیب مغزی بر اثر اصابت جسم سخت به آهیانه راست فوت کرده است.
  این در حالی بودکه دو پسر و یک دختر مقتول که خارج از کشور زندگی می‌کردند در دادسرا حاضر شدند و برای قاتل او درخواست قصاص کردند.حمید خواننده رپ متهم به قتل به گزارش پزشکی قانونی نسبت به علت مرگ شوهر مادرش اعتراض کرد و گفت: من در آن درگیری فقط می‌خواستم او را بترسانم و ضربه‌ای با کف دست به او زدم و ضربه‌ام کشنده نبود.
  با اعتراض این خواننده متهم به قتل، درباره علت مرگ مرد سالخورده، پرونده دیروز به هیات سه نفره پزشکی قانونی ارسال شد تا درباره مرگ مقتول دوباره اعلام نظر کنند.

  منبع : بیتوته - ستاره 

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.