ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

وزیر دفاع قطر: در جنگ علیه ایران شرکت نمی‌کنیم

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 13 خرداد 1397
 • وزیر دفاع قطر: در جنگ علیه ایران شرکت نمی‌کنیم

  وزیر مشاور در امور دفاع قطر گفت که کشورش در جنگ احتمالی علیه ایران مشارکت نخواهد کرد.

  خالد العطیه وزیر مشاور در امور دفاع قطر گفت که کشورش در هیچ جنگی علیه ایران مشارکت نخواهد کرد و آمریکا نیز علیه ایران جنگ راه نخواهد انداخت. او که در همایشی در سنگاپور سخن می گفت افزود: اختلافات زیادی میان ایران و قطر وجود دارد ولی این به این معنی نیست که به سمت جنگ علیه ایران برویم.

  براساس خبر منتشر شده در شبکه فاکس نیوز آمریکا، این وزیر قطری افزود: آیا دعوت آمریکا و اسرائیل برای جنگ با ایران، حکیمانه است؟ به نظرم تلاش برای هل دادن منطقه یا یک کشور برای جنگ علیه ایران، اتفاق خطرناکی است.

  او خواستار گفتگو با ایران شد و گفت: ایران همسایه ماست و باید برای برقراری صلح در منطقه درباره همه موضوعات با ایران گفتگو کنیم نه اینکه برای جنگ تلاش کنیم. وزیر مشاور در امور دفاع قطر در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا قطر به آمریکا اجازه خواهد داد از پایگاه های هوایی اش برای حمله به ایران استفاده کند جواب داد: قطر برای جنگ تلاش نمی کند و گفتگو را تایید می کند.

  او همچنین خواهان نجات برجام بعد از خروج امریکا شد و گفت پایبندی سایر اعضای برجام به متن این توافق ضروری است. آمریکا از حکمت کافی برای عدم ورود به جنگ با ایران برخورد است.

  منابع: عصر ایران - انتخاب

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.