ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

توضیحات جدید رئیس پلیس آگاهی ناجا درباره پرونده تجاوز در ایرانشهر

 • نویسنده: رامین پنجه ء
 • چهارشنبه, 30 خرداد 1397
 • توضیحات جدید رئیس پلیس آگاهی ناجا درباره پرونده تجاوز در ایرانشهر

  سردار محمد رضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تجاوز در ایرانشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پرونده در دست اقدام است آما آنچه در فضای مجازی مطرح می‌شود را تایید نمی‌کنیم.

  مقیمی گفت: بسیاری از اطلاعات باید توسط قاضی پرونده مطرح شود، عنوان کرد: حتما پلیس در حال پیگیری پرونده است اما برخی از حرف‌هایی شنیده می‌شود که به فرد دستگیر شده منتسب می‌شود، شاید صحیح نباشد. برای همه این موضوعات باید مستندات قانون و استدلال وجود داشته باشد تا بتوانیم جرمی را به شخصی نسبت دهیم.

  وی ادامه داد ادامه داد: در پلیس آگاهی بودند افرادی که حتی به جرمی اقرار کرده و صحنه جرم را برای ما بازسازی کرده‌اند حتی تا زندان هم رفته‌اند اما بعدا مجرم اصلی دستگیر شده است. شاید انگیزه‌های مختلفی برای افراد به اقرار به جرمِ نکرده، وجود داشته باشد برخی در شهرهای کوچک می‌خواهند معروف شوند و برایشان فرقی نمی‌کند که این معروف شدن چگونه انجام شود.

  وی درباره زمان ورود پلیس به این پرونده توضیح داد: پلیس مشخصا بعد از انجام شکایت وارد پرونده‌ها می‌شود اما ما رصد جرایم را نیز انجام می‌دهیم.رئیس پلیس آگاهی ناجا افزود: در مجموع باید توجه داشت یک‌سری شایعات در برخی از پرونده‌ها منتشر می‌شود که حتی ممکن است به متهم دستگیر شده انتساب داشته باشد ولی تا مستندات قانونی در دست نباشد نمی‌توان این اتهامات را به دستگیر شدگان منتسب

  مقیمی با بیان اینکه در پرونده ایرانشهر در همه موارد شکایت تجاوز  مطرح نبوده، گفت: این پرونده بلافاصله بعد از وقوع شکایت یک آدم‌ربایی در دست بررسی پلیس قرار گرفت و آگاهی سیستان و بلوچستان که جزو قوی‌ترین پلیس‌های آگاهی در کشور است به سرعت موضوع را در دست بررسی قرار داد.

  منابع: تسنیم - آنا

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.