ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

سخنرانی رئیس‌جمهور در جمع مردم تبریز

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397
 • سخنرانی رئیس‌جمهور در جمع مردم تبریز

  رئیس‌جمهور حسن روحانی صبح سه‌شنبه (۴ اردیبهشت) در جمع مردم تبریز با تاکید بر اینکه "توطئه آمریکا، صهیونیست‌ها و ارتجاع عرب در پیشرفت ایران تأثیر نمی‌گذارد"، اظهار کرد: آنهایی که در کاخ سفید نشستند، بدانند که به تعهدات خود پایبند باشند یا نباشند، ملت بزرگ ایران هرگونه نقشه و توطئه آنها را خنثی کرده و دولت به نمایندگی از ملت با قاطعیت در برابر آنها خواهد ایستاد.

  حضور در شورای اداری آذربایجان شرقی، افتتاح چندین پروژه عمرانی و افتتاح رسمی رویداد گردشگری «تبریز ۲۰۱۸» از برنامه‌های روحانی در این سفر دو روزه است.

  از جمله مسئولانی هستند که رییس جمهور را در این سفر همراهی می‌کنند: وزیر راه، وزیرجهاد کشاورزی، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، وزیر اطلاعات، وزیر کشور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون پارلمانی رئیس جمهور، وزیر ورزش، وزیر علوم، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور، وزیر بهداشت، درمان و اموزش پزشکی، وزیر صنعت و سخنگوی دولت میباشند.

  گزیده ای از سخنان ایشان

  1- هیچ کس این ملت بزرگ را نمی‌تواند مایوس کرده و امید به آینده را از آنها بگیرد، ما نسبت به هر زمان دیگر متحدتر بوده و پای پیمان‌مان ایستاده‌ایم.

  2- اگر دیگران به تعهدات خود پایبند نباشند عواقبش شامل خود آنها می‌شود. ما برای هر شرایطی برنامه داریم و مشکلی پیش‌رو نخواهیم داشت.

  3- امروز به برکت دلاوری‌های سپاه عزیز و غیور، ارتش و بسیج ایثارگران فداکار شاهد امنیت مثال زدنی در ایران هستیم، ‌امنیتی در سایه وحدت و انسجام ملت به وجود آمده است.

  4- کسی نگران واردات و صادرات نباشد. تمام نیازهای کشور و کالا های اساسی با ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی وارد می‌شود.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.