ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

یک مرد در مقابل کاخ سفید خودکشی کرد

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 13 اسفند 1396
 • یک مرد در مقابل کاخ سفید خودکشی کرد

  پلیس سرویس مخفی کاخ‌سفید آمریکا تایید کرده که یک مرد روز شنبه در برابر نرده‌های شمالی کاخ‌سفید با شلیک گلوله خودکشی کرده است.

  هویت قربانی هنوز فاش نشده است اما پلیس تایید کرده که هیچ کس دیگری در جریان این تیراندازی آسیب ندیده است. تیراندازی حوالی ظهر روز شنبه (سوم مارس - ۱۲ اسفند) در محوطه شمالی روبروی کاخ‌سفید روی داد؛ جایی که معمولا در روزهای تعطیل پایان هفته مملو از گردش‌گرانی است که برای گرفتن عکس یادگاری از محل سکونت و دفتر کار رئیس‌جمهور آمریکا تجمع کرده‌اند.

  دونالد ترامپ، رئیس جمهوری در هنگام این رویداد در کاخ‌سفید نبود و به همراه همسرش ملانیا به مجموعه تفریحی خود در فلوریدا رفته بود. او عصر شنبه به پایتخت بازگشت.

  آن طور که روزنامه واشنگتن‌پست گزارش دادده این مرد در میان جمعیت حاضر مقابل کاخ‌سفید اسلحه خود را بیرون آورده و به خودش شلیک کرده است. ویدئویی که از این واقعه در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده هم مردم هراسان را نشان می‌دهد که پس از تیراندازی هر کدام به سویی می‌گریزند.

  جف بنت، خبرنگار شبکه ان‌بی‌سی که در لحظه تیراندازی در داخل محوطه کاخ‌سفید بوده می‌گوید خبرنگاران با شنیدن صدای شلیک در اتاق کنفرانس‌های خبری روزانه کاخ‌سفید پناه گرفتند.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.