ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

تدارک آمریکا برای حمله به سوریه

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • چهارشنبه, 22 فروردين 1397
 • تدارک آمریکا برای حمله به سوریه

  طبق معمول و با شکست عملیات های مسلحین در قنیطره، پیشروی ارتش سوریه در غوطه شرقی دمشق، توقف مسلحین در علمیات شهر درعا و پیشروی های ارتش سوریه در سه جبهه بیابانهای داعش، آمریکا در حال فرستادن کدهای شروع سناریو حمله شیمیایی دیگری است.

  جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا روز دوشنبه در خصوص احتمال حمله نظامی آمریکا به سوریه به بهانه حمله شیمیایی در شهر «دوما» در غوطه شرقی گفت هیچ گزینه‌ای منتفی نیست. روز دوشنبه اسرائیل با چندین موشک به پایگاه هوایی تیفور در استان حمص سوریه حمله کرد که سامانه پدافند هوایی سوریه آنها را منهدم کردند.

  حمله آمریکا به سوریه چه پیامدهایی برای ایران دارد

  حمله موشکی آمریکا به پایگاه شعیرات ارتش سوریه استقبال بسیاری از کشورهای غربی و عربی را به دنبال داشته و در مقابل ایران و روسیه از معدود کشورهایی هستند که این حمله را محکوم کرده‌اند.

  بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل گفته امیدوار است که پیام حمله آمریکا به سوریه در تهران نیز شنیده شود. اما این پیام در ایران چگونه شنیده خواهد شد؟

  چند ساعت بعد از حمله آمریکا به متحد منطقه‌ای ایران - هرچند که این کشور اقدام آمریکا را محکوم کرده است - هنوز نشانه‌ای از عکس‌العمل احتمالی ایران دیده نمی‌شود.

  محسن میلانی، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک در دانشگاه فلوریدای جنوبی گفت:  واکنش ایران، و همچنین روسیه، به این بستگی دارد که آیا از نظر آنها حمله موشکی آمریکا آغاز یک روند جدید و تبدیل سرنگونی بشار اسد به اولویت آمریکا در سوریه است یا صرفا حمله‌ای یک باره است.

  آقای میلانی می‌گوید: "اگر این حمله همین جا تمام بشود فکر نمی‌کنم که عکس‌العمل جدی از طرف جمهوری اسلامی و طرفدارانش در منطقه داشته باشد."

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.