ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

تراز گردشگری در ایران به شدت منفی است

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 15 ارديبهشت 1397
 • تراز گردشگری در ایران به شدت منفی است

  طبق آخرین آمار حدود پنج میلیون گردشگر خارجی وارد ایران شده این در حالی است که سال گذشته حدود 9 میلیون گردشگر ایرانی به خارج از ایران سفر کرده اند.

  این به این معناست که تراز گردشگری ایران منفی ۴ میلیون نفر شد و با وجود ارزان‌ترین مقصد گردشگری جهان، تنها ۵.۲ میلیون گردشگر خارجی جذب کرد.

  دولتمردان سعی دارند تا با ایجاد محدودیت های ارزی بازی را به نفع گردشگری داخلی عوض کنند. ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی هم برای حمایت از گرشگری داخلی آستین بالا زده است. او دیروز در تویتی با اشاره به اینکه مسافرت خارجی ارز قابل توجهی را به اقتصاد ما تحمیل می کند، خواستار ترویج ایرانگردی و سفرهای ارزان داخلی شد.  هرچند که او رقمی را در رابطه با میزان ارزی که توسط مسافران از کشور خارج می شود اشاره ای نکرده اما آنگونه که محمد باقر نوبخت پیشتر اعلام کرده بود مسافران ایرانی سالانه  ۹ میلیارد دلار ارز از کشور خارج می کنند که فشار زیادی به بازار ارز وارد می کند.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.