ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

جزئیات زندگی دونالد ترامپ و همسرش فاش شد!

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • پنج شنبه, 22 شهریور 1397
 • جزئیات زندگی دونالد ترامپ و همسرش فاش شد!

  کتاب "ترس"  به نویسندگی "باب وود وارد" با موضوع جزئیات زندگی دونالد ترامپ روز سه شنبه به صورت رسمی به فروش عموم رسیده است.

  گویا در قسمت هایی از این کتاب به جزئیات رابطه ترامپ و بانوی اول آمریکا "ملانیا ترامپ" پرداخته شده است و از حقایقی پرده برداری شده است که هیچکس از آن خبر ندارد.

  نویسنده این کتاب اظهار داشته است که این زن و شوهر شخصیتی مثل هم دارند و تقریبا همیشه مثل هم عمل می کنند.

  علت ملاقات های کیم کاردشیان با ترامپ فاش شد!

  جزئیات زندگی دونالد ترامپ و همسرش فاش شد!

  در قسمتی از کتاب آمده است که کسانی که معمولا همیشه همراه این زوج هستند، شاهد نوعی محبت صادقانه و از ته قلب بین این زن و شوهر هستند، این دقیقا برعکس چیزی است که رسانه ها اظهار دارند و شاید باورش کمی باورش برای عموم مردم سخت باشد.

  نکته جالب دیگری که در این کتاب آمده این است که ملانیا تقریبا به صورت مستقل عمل می کند و کاری به کارهای همسرش ندارد. آنها تا جایی که ممکن است جزئیات زندگی خود را با هم ادغام نمی کنند و تنها موضوع مشترک بین دونالد و ملانیا پسر 12 ساله آنهاست. بنابر گفته یک منبع داخلی علت این موضوع این است که مهم ترین دغدغه ملانیا ترامپ پسرش است و به طرز وسواس گونه ای به تربیت او می پردازد.

  جزئیات زندگی دونالد ترامپ و همسرش فاش شد!

  افشای رابطه ترامپ با بازیگر زن انگلیسی

  جای تعجب دارد که نویسنده این کتاب از روابط گرم زوج اول آمریکا صحبت به میان آورده درحالیکه در فوریه 2017 بسیاری از منابع داخلی آمریکا از این موضوع خبر دادند که بانوی اول آمریکا حاضر نشده که با همسرش در یک تخت بخوابد ، ملانیا این موضوع را به هم گفته و از این که همه بفهمند او چه زندگی زناشویی بدی دارد ترسی ندارد.

  منبع: Yahoo

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.