ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

مرد مشهدی نوزادان دوقلوی ۱۵ روزه‌اش را فروخت !

 • نویسنده: ملیکا طاهران پور
 • پنج شنبه, 03 خرداد 1397
 • مرد مشهدی نوزادان دوقلوی ۱۵ روزه‌اش را فروخت !

  یک باند خرید و فروش نوزادان در مشهد شکل گرفته بود که اعضای این باند نوزادان را به خانواده هایی در شهرهای دیگر می فروختند و خوشبختانه با هوشیاری نیروی انتظامی این باند ۲۶ نفره شناسایی و متلاشی و اعضای آن دستگیر شدند.

   از نوزادنی که توسط این باند فروخته شده بودند این نوزادان دوقلو بودند که به یک خانواده یزدی و اصفهانی فروخته شدند. والدین این دوقلوها این نوزادان را تحویل این افراد داده بودند اما دلیل این کار هنوز مشخص نیست. دو نفر از اعضا این باند فروش نوزادان از کارمندان ثبت احوال بودند که یک نفر آنها بازنشسته شده است. قادر کریمی در مشهد اظهار کرد: در پی اعلام حضور زوجی جوان در ثبت احوال مشهد و ارائه مدارک جعلی جهت دریافت اوراق هویتی برای نوزادی 15 روزه، ماموران انتظامی وارد عمل شدند. فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: این زوج که یزدی بودند اعتراف کردند که بچه‌دار نمی‌شدند و با پرداخت 28 میلیون تومان این نوزاد مشهدی را خریده‌اند که در ادامه دو متهم شناسایی و دستگیر شدند. کریمی ادامه داد: در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که والدین این نوزادان مشهدی پس از تولد فرزندانشان، آنان را به خانمی معروف به «خانم دکتر» واگذار کرده و این شخص یکی از نوزادان را به زوجی اصفهانی به مبلغ 30 میلیون تومان و نوزاد دیگر را به زوج یزدی به قیمت 28 میلیون تومان فروخته است.

  منبابع: نیک صالحی- قطره

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.