ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

آخرین اخبار طوفان غول آسای ژاپن +تصاویر

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • چهارشنبه, 14 شهریور 1397
 • آخرین اخبار طوفان غول آسای ژاپن +تصاویر

  روز گذشته کشور ژاپن به خصوص مناطق غربی این کشور بزرگترین و مخرب ترین گردباد و طوفان در 25 سال اخیر را تجربه کرده است.

  در این کشور این طوفان و گردباد "طوفان جبی" خوانده می شود که در زبان کره ای به معنی"«قورت دادن" است .این آخرین پدیده های آب و هوایی است که در طی این تابستان به دنبال گرمای شدید، باران، سیل و رانش زمین در کشور ژاپن اتفاق می افتد

  تلویزیون ملی ژاپن اعلام کرد که این طوفان قربانی برجای نگذاشته است و تنها چند نفر به صورت سطحی دچار مصدومیت شده اند اما گزارشاتی که دیگر رسانه ها ارائه می دهند حاکی از این است که تعداد قربانیان این حادثه طبیعی به 10 نفر و تعداد زخمی شدگان به حدود حداقل 300 نفر می رسد.

  آخرین اخبار طوفان غول آسای ژاپن +تصاویر

  باد شدید" طوفان جبی" منجر به برخورد یک کشتی تانکر به وزن ۲۵۹۱ تن به یک پل در شهر کانسای شد. در این تصادف پل آسیب دید و چون تانکر خالی بود، سرنشینانش جان سالم به در بردند.خسارت دیگر این که تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی حاکی از آن است که سقف قسمتی از ایستگاه راه آهن کیوتو فرو ریخته است.

  آخرین اخبار طوفان غول آسای ژاپن +تصاویر

  به گزارش این تلویزیون سطح دریا به بالاترین سطح خود از سال ۱۹۶۱ رسیده است به طوری که باند پرواز فرودگاه بین المللی کانسای را سراسر آب پوشانده است.

  تلویزیون ملی ژاپن اعلام کرد که بیش از ۷۰۰ پرواز و برنامه حرکت قطار لغو شده است و جریان برق ۱۷۷ هزار خانه در غرب ژاپن قطع شده است.

  آخرین اخبار طوفان غول آسای ژاپن +تصاویر

  سفر به ژاپن، کشور شکوفه های کارت پستالی!

  تنها خبر امیدوار کننده این است که طوفان شدید به پایتخت ژاپن یعنی "توکیو" نرسید و انتظار میرود که این شهر تنها با بارش شدید باران رو به رو شود.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.