ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

قابلیت تماس صوتی و تصویری در اینستاگرام

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 13 اسفند 1396
 • قابلیت تماس صوتی و تصویری در اینستاگرام

  اگر به خاطر داشته باشید، در اوایل سال جاری، اینستاگرام اعلام کرد که قصد دارد در پی ویژگی هایی که قصد دارد به این اپلیکیشن محبوب اضافه نماید،تماس صوتی و تصویری نیز قرار دارد.

  این نشان می دهد اکنون این اپلیکیشن یک قدم به دستیابی این ویژگی نزدیک تر شده است در نرم افزار اندرویدی اینستاگرام تصاویری تحت عنوان call.png ، video_call.png، action_call.png یافت شده است که اشاره به افزوده شدن تماس های صوتی و تصویری برنامه دارد.

  همانطور که در تصویر مطلب می بینید، یک سری آیکون از فایل APK (فایل نصبی نسخه اندروید) لو رفته که عناوینی مانند تماس (صوتی) و تماس تصویری دارند. همچنین آیکون آن ها نیز مشخصا برای تماس طراحی شده است اما فکر می کنید چرا اینستاگرام به فکر اضافه کردن تماس صوتی و تصویری افتاده است؟ پاسخ این است که چون یکی از جدی ترین رقبای اینستاگرام یعنی اسنپ چت چنین قابلیتی را دارد.

  قابلیت تماس صوتی و تصویری در اییستاگرام

  وب‌سایت تک‌کرانچ با بررسی کد منبع نسخه‌ی جدیدِ این اپلیکیشن، به آیکون‌ها و کدهایی دست پیدا کرده است که مستقیماً به ویژگی‌های ذکرشده مربوط می‌شوند. فعلاً این اطلاعات تنها در نسخه‌ی اندروید یافت شده است. تاکنون مسئولان اینستاگرام هیچگونه بازخوردی نسبت به این موضوع نشان نداده‌اند.

  این مساله به وضوح نشان می دهد که در بین شبکه های اجتماعی،  اینستاگرام به عنوان پرطرفدارترین اپلیکیشن که تاکنون به عنوان جایی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و نهایتا متون نوشتاری بوده است، تصمیم گرفته است که تبدیل به پیام رسانی همه گیر و عامه پسند نیز بشود و به هیمن خاطر نیز امکان تماس صوتی و ویدیویی را احتمالا در آینده ای نزدیک معرفی می کند و برای کاربرانش به ارمغان خواهد آورد.

   

  اینستاگرام در سال ۲۰۱۲ میلادی پس از آنکه رشد موفقیت آمیزی داشت و در عرصه فضای مجازی بسیار محبوب و پرطرفدار نمود کرد، سهام آن را غول تکنولوژی فیس بوک خرید.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.