ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در دی ماه امسال

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • یکشنبه, 17 دی 1396
 • فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در دی ماه امسال

  سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تمام مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 19 دی ماه امسال دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فرا خواند.
  فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در دی ماه امسال
  سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم متولد 1355 تا پایان دی ماه 1378 که برگ آماده به خدمت به تاریخ 96/10/19 دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
  در این اطلاعیه آمده است، مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت 6 صبح روز سه شنبه مورخ 19 دی ماه و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
  حضور نداشتن به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.
  تمام مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانیwww.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.

  منبع: جمهوری اسلامی

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.