ویدئو مشروح
تیتر روزنامه های ورزشی

محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

 • نویسنده: رامین پنجه ء
 • چهارشنبه, 08 شهریور 1396
 • محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

  کریستین رونالدو چندی پیش به‌عنوان برترین فوتبالیست جهان برگزیده شد و البته به‌صورت همزمان توانست عنوان محبوب‌ترین فوتبالیست جهان در شبکه‌های اجتماعی را هم به‌دست آورد. بر اساس آخرین آمار موجود، این سوپراستار باشگاه رئال مادرید، در دو شبکه اجتماعی تويیترو اینستاگرام در مجموع بیش از 140 میلیون دنبال‌کننده دارد و همین مساله او را از تمام ورزشکاران رشته‌های مختلف مجزا می‌کند.

  با این وجود، دیگر فوتبالیست‌ها نیز هر کدام تا اندازه‌ای در ميان کاربران شبکه‌های اجتماعی محبوبیت دارند و از طریق ارتباط مستقیم اینترنتی با آنها می‌کوشند بر محبوبیت خود بیفزایند. در اینجا فهرست محبوب‌ترین فوتبالیست‌های جهان در شبکه اجتماعی اینستاگرام آورده شده است.از شماره 10 این رده بندی شروع میکنیم :

  10- زلاتان ابراهیموویچ
   محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟تعداد دنبال‌کنندگان تويیتر: 4.5 میلیون نفر
  تعداد دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 27.4 میلیون نفر
  مجموع: 31.9 میلیون نفر
  «او هرکاری که بخواهد انجام می‌دهد». این جمله معروفی است که همه دوستان زلاتان در موردش می‌گویند و البته این روزها جمله مذکور به‌جز زمین فوتبال، در عرصه شبکه‌های اجتماعی هم صدق می‌کند. روزی که زلاتان ابراهیموویچ قرارداد خود را با باشگاه منچستر یونایتد به امضا رساند و این خبر را به‌صورت رسمی اعلام کرد، تعداد دنبال‌کنندگان او در شبکه‌های اجتماعی چند میلیون نفر بیشتر شد.

  9- لوییس سوارز

   محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

  تعداد دنبال‌کنندگان توییتر: 10.8 میلیون نفر
  تعداد دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 24.2 میلیون نفر
  مجموع: 35 میلیون نفر
  او به‌دلیل داشتن دندان‌های تیز و گاز گرفتن‌ فوتبالیست‌ها در زمین بازی طی چند سال گذشته در شبکه‌های اجتماعی مشهور شد. این فوتبالیست ارگوئه‌ای از زمانی که تعداد اعضای صفحات او در شبکه‌های اجتماعی افزایش یافت، اندکی آرام گرفت و برای مقابله با دیگر فوتبالیست‌ها کمتر گاز گرفت. هم‌اکنون او در بارسلونا بازی می‌کند و محبوبیت بیشتری در دنیای مجازی دارد.

  8- آندرس اینیِستا

   محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

  تعداد دنبال‌کنندگان توییتر: 19.3 میلیون نفر
  تعداد دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 17.9 میلیون نفر
  مجموع: 37.2 میلیون نفر
  او یکی از تاثیرگذارترین فوتبالیست‌های جهان در شبکه‌های اجتماعی است و به‌دنبال ارتباط نزدیک خود با کاربران توانسته رتبه هشتم این فهرست را از آن خود کند. این هافبک میانی اسپانیایی، چهارمین بازیکن بارسلونا است که نام او در این فهرست آورده می‌شود و بدون حتم می‌توان او را یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال دانست.

  7- رونالدینیو
   محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

  تعداد دنبال‌کنندگان توييتر: 15.6 میلیون نفر
  تعداد دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 25.8 میلیون نفر
  مجموع: 41.4 میلیون نفر
  این فوتبالیست افسانه‌ای برزیلی از فوریه امسال به‌عنوان یکی از اعضای باشگاه بارسلونا فعالیت خود را آغاز کرد و با وجود اینکه 36 سال دارد، همچنان پرتوان بازی می‌کند. مهم‌ترین اتفاقی که موجب شده رونالدینیو ميان مردم و کاربران شبکه‌های اجتماعی محبوب شود، اخلاق خوب و صمیمی او بوده است.
  6- جیمز رودریگِز
   محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

  تعداد دنبال‌کنندگان تويیتر: 13.3 میلیون نفر
  تعداد دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 33 میلیون نفر
  مجموع: 44.3 میلیون نفر

  پسر طلایی فوتبال کلمبیا از جام جهانی 2014 پس از حرکت‌های تاریخی خود و رساندن تیم ملی فوتبال کلمبیا به مرحله یک‌هشتم نهایی توانست خود را به جهانیان معرفی کند. این ستاره 25 ساله که هم‌اکنون در باشگاه رئال مادرید بازی می‌کند،‌ پس از انعقاد قرارداد با حامی مالی خود یعنی شرکت آدیداس توانست تعداد دنبال‌کنندگان در شبکه‌های اجتماعی را چند برابر افزایش دهد.
  5- گرت بیل
   محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

  تعداد دنبال‌کنندگان تويیتر: 13.9 میلیون نفر
  تعداد دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 31 میلیون نفر
  مجموع: 44.9 میلیون نفر
  تعجب‌آور نیست که گَرت بِیل، متخصص ضربات آزاد رتبه ششم این فهرست را به‌دست آورد و بیشترین هوادار شبکه‌های اجتماعی را داشته باشد. او در تاریخ فوتبال لالیگا بهترین بریتانیایی با بیشترین امتیاز محسوب می‌شود. قرارداد او با شرکت آدیداس از جمله اتفاقاتی بود که موجب شد تعداد دنبال‌کنندگانش در شبکه‌های اجتماعی افزایش یابد.

  4-‌ لبورن جيمز‌

   محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

  تعداد دنبال‌کنندگان توييتر: 37.8 ميليون نفرتعداد دنبال‌کنندگان اينستاگرام: 32.4 ميليون نفر
  مجموع: 70.2 ميليون نفر
  او فوتباليست نيست و بايد اعتراف کرد هيچ بسکتباليست ديگري در جهان به اندازه جيمز در شبکه‌هاي اجتماعي مشهور نيست. البته او نه‌تنها در شبکه‌هاي اجتماعي شهرت يافته، بلکه در دادگاه‌هاي قضايي هم بسيار مشهور است. جيمز که به‌عنوان شاه بسکتبال هم مشهور است، طي 10 سال گذشته در ليگ برتر بازي کرد و تنها ورزشکار غير فوتباليستي است که نام او در فهرست 10 ورزشکار برتر شبکه‌هاي اجتماعي به‌چشم مي‌خورد.
  3- ليونِل مسي

   محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

  تعداد دنبال‌کنندگان اينستاگرام: 79.1 ميليون نفر تعداد دنبال‌کنندگان توييتر: صفر
  دليل اصلي که مسي به‌عنوان يکي از بهترين‌هاي جهان در رتبه چهارم فهرست محبوب‌ترين فوتباليست‌ها در شبکه‌هاي اجتماعي قرار گرفته اين است که او در شبکه اجتماعي توييتر حساب کاربري ندارد و با اکانت خود در اينستاگرام به‌تنهايي موفق شده است گوي سبقت را از ديگر فوتباليست‌ها بربايد. البته بايد اعتراف کرد مسي در اينستاگرام هم خيلي فعاليت نمي‌کند و ابعاد زيادي از زندگي شخصي خود را در دنياي مجازي به‌اشتراک نمي‌گذارد. صفحه رسمي مسي در اينستاگرام سال 2013 راه‌اندازي شد و از آن زمان تاکنون فقط 187 پست را به انتشار رسانده است.
  2- نیمار

   محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

  تعداد دنبال‌کنندگان توييتر: 31.8 ميليون نفرتعداد دنبال‌کنندگان اينستاگرام: 80.9 ميليون نفر
  مجموع: 112.7 ميليون نفر
  نيمار که از او به‌عنوان ستاره بارسلونا هم ياد مي‌کنند، از سال 2015 به بعد موفق شد به‌عنوان يکي از محبوب‌ترين فوتباليست‌ها در شبکه‌هاي اجتماعي معرفي شود و بيشترين تعداد دنبال‌کننده‌ها را در صفحه شخصي خود داشته باشد. نِيمار هم‌اکنون در رتبه دوم اين فهرست ايستاده و دليل اصلي موفقيت او در اين زمينه، فعاليت گسترده در اينستاگرام است.
  او يک شعار اصلي دارد و هميشه مي‌گويد: «بزرگ‌ترين هنر اين است که هر کدام از ما بتوانيم راهي را براي شاد زندگي کردن پيدا کنيم، من براي آنکه روزهاي متداول و عادي داشته باشم زندگي نمي‌کنم».

  1- کریستین رونالدو

   محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

  تعداد دنبال‌کنندگان تويیتر: 57.7 میلیون نفر
  تعداد دنبال‌کنندگان اینستاگرام: 110 میلیون نفر
  مجموع: 167.7 میلیون نفر

  بی‌تردید یکی از بهترین فوتبالیست‌های جهان که تاکنون چند بار به‌صورت رسمی به‌عنوان بهترین بازیکن در این زمینه شناخته شده، کریستین رونالدو است. این سوپراستار پرتغالی باشگاه رئال مادرید، محبوب‌ترین ورزشکار جهان در شبکه‌های اجتماعی است و در هر دو پلتفرم تويیتر و اینستاگرام بیشترین تعداد هواداران را از آن خود کرده است. او تاکنون چهار بار عنوان بهترین بازیکن جهان را تصاحب کرده و هم‌اکنون در شبکه‌های اجتماعی هم عنوان محبوب‌ترین فرد را به‌دست آورده است.

  منبع : قطره - آریا - برترین ها 

  برای عضویت در خبرنامه مشروح کلیک کنید

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - زیبایی اندام

  مطالب جذاب - درمان با ورزش