ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
معروفترین ورزشکاران زن ایران را بشناسید
چگونه قد خود را بعد از بلوغ افزایش دهیم
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح

نبودن نام علی پور در فهرست بازیکنان تیم ملی ایران

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • دوشنبه, 24 ارديبهشت 1397
 • نبودن نام علی پور در فهرست بازیکنان تیم ملی ایران

  عربشاهی: نمی‌ دانم چه سِری میان کی‌ روش و خانزاده است؛ سرمربی تیم ملی یا با برانکو دارد لج می‌ کند، یا اینکه با علیپور مشکل دارد.

  ضیا عربشاهی در خصوص فهرست ۳۵ نفره تیم ملی ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که روز گذشته از سوی کیروش اعلام شد و نام علی علیپور آقای گل فوتبال ایران در این فهرست جایی نداشت، اظهار داشت: به نظرم کیروش خیلی مستقیم به لیگ برتر فوتبال ایران توهین می کند. چرا نباید  علی علیپور به تیم ملی دعوت شود؟ من از فدراسیون هم تعجب می کنم که چرا نسبت به این نگاه کیروش به فوتبال ایران واکنشی نشان نمی دهد.

  وی افزود: چرا نباید بهترین گلزن ایران در فهرست نهایی تیم ملی جایی داشته باشد؟ من یک سوال از کیروش دارم، شما فقط یکبار علیپور را دعوت کردی که فشار ها را از روی خودت برداری؟ آقای کیروش، فوتبال ایران سطحش پایین است یا اینکه به علیپور قرض دارید؟

  پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چرا محمدرضا خانزاده مدافع تیم فوتبال پدیده در لیست ۳۵ نفره کی‌روش حضور دارد و در این بین جای خالی خیلی از بازیکنان در این فهرست دیده می‌شود، تصریح کرد: خانزاده الان چند وقتی است که دوباره به تیم ملی دعوت می‌شود. من هم از این انتخاب کی‌روش تعجب کردم. چرا باید بازیکنی مثل خانزاده به تیم ملی دعوت شود بعد آقای گل فوتبال ایران در این فهرست جایی نداشته باشد.

  عربشاهی ادامه داد: وقتی بهتر از خانزاده در فوتبال ایران دارد بازی می کند، چرا باید خانزاده دعوت شود. نمی دانم چه سِری میان کیروش و خانزاده است که وی را به تیم ملی دعوت می کند. اگر سری وجود دارد، بگویید ما هم بدانیم. «کارلوس» با پرسپولیس مشکل پیدا کرده است، تا همین چند وقته پیش پرسپولیس ۷،۸ بازیکن در تیم ملی داشت، ولی الان ۳،۴ تا دارد. این یک مسئله ملی است و نباید مشکلات کیروش و برانکو در آن دخالتی داشته باشد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: کیروش یا با برانکو دارد لج می کند یا اینکه با علیپور مشکل دارد که وی را دعوت نکرده است.

  منبع: طرفداری

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - درمان با ورزش