ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
معروفترین ورزشکاران زن ایران را بشناسید
چگونه قد خود را بعد از بلوغ افزایش دهیم
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح

دردسر بزرگ مترجم برانکو و احتمال اخراج شدن او

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397
 • دردسر بزرگ مترجم برانکو و احتمال اخراج شدن او

  اتفاقی که شب گذشته و پس از قهرمانی پرسپولیس رخ داد تبدیل به معضلی برای مترجم برانکو شده است.

  شب گذشته و در جشن قهرمانی باشگاه پرسپولیس، در پخش زنده اینستاگرام محسن مسلمان، اصغر نیک‌سیرت مترجم برانکو برای تمجید از هافبک مغضوب برانکو جمله‌ای بالای 18 سال بر زبان آورد بی‌آنکه بداند این الفاظ نامناسب در حال پخش است. اصغر نیک سیرت با انتشار این پیام، اعلام کرد نمی خواسته به برانکو توهین کند فقط به این خاطر که قبل از بازی، محسن مسلمان خیال او را بابت انجام یک کار خاص در زمین راحت کرده بود، به مسلمان آن حرف را زد.

  نیک‌سیرت در مورد این ماجرا اظهار داشت

  نمی‌دانم این چه داستان‌هایی است که برای من درست کرده‌اند! یکسری دنبال این هستند که به این مسائل دامن بزنند و بهترین کار این است که اهمیتی نداد.

  وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد شوخی کردن با برانکو ایوانکوویچ را داشته است یا نه، عنوان کرد: نه، من اصلاً با آقای برانکو شوخی ندارم. ماجرا این بود که مسلمان قبل از بازی از من خواهش کرد که از برانکو بخواهم در این بازی به میدان برود. او تأکید داشت که اگر به میدان برود حتماً درخشش خواهد داشت، چرا که انگیزه دارد. حقیقتش من این موضوع را به برانکو نگفتم، چرا که او ترکیب تیمش را مشخص کرده بود و قبل از بازی به یکباره دست به تغییر ارنج نمی‌زند. مسلمان با نظر خود برانکو در این بازی به میدان رفت و توانست یک پاس گل هم بدهد که من در پایان بازی به نوعی خواستم از مسلمان تعریف کنم و به او بگویم که همان شد که تو گفتی. در واقع منظور من از به کار بردن آن جمله این بود که به مسلمان بگویم «دیدی به زمین رفتی و خوب کار کردی».

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - درمان با ورزش