ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
معروفترین ورزشکاران زن ایران را بشناسید
چگونه قد خود را بعد از بلوغ افزایش دهیم
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح

مسلمان: قراردادم را تمدید کنم که روی نیمکت بنشینم؟

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397
 • مسلمان: قراردادم را تمدید کنم که روی نیمکت بنشینم؟

  سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد محسن مسلمان گفت: در این باره بارها و بارها جلسه گذاشتم. بالاخره یک جایی می‌بینید سرمربی این تشخیص را داده که بازیکنی بازی نکند؛ قاعدتا وقتی من از برانکو در مورد مسلمان می‌پرسیدم او می گفت‌ که از نظر من در تمرینات آمادگی کامل را ندارد. ما هم که نمی‌توانیم به زور بگویم که بازیکنی را بازی بدهد اما برانکو از ما خواسته که قرارداد محسن مسلمان را تمدید کنیم. من هم به مسلمان گفتم به باشگاه بیا و قراردادت را تمدید کن که در این باره محسن مسلمان به من گفت‌ بیایم قراردادم را تمدید کنم که روی نیمکت بنشینم؟ که من هم به او گفتم که این دیگر تشخیص خودت است.

  پایان بازی پرسپولیس و الجزیره امارات که با صعود شاگردان برانکو ایوانکوویچ همراه شد، پایان همکاری محسن مسلمان با پرسپولیس تلقی می شد، خصوصا اینکه برانکو ایوانکوویچ ساعاتی قبل از آن قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر با تیم تمدید کرده بود.

  برانکو که علیرغم عدم فرصت به محسن مسلمان برای حضور در دیدارهای پایانی فصل همچنان خواهان تمدید و ادامه همکاری با هافبک پرحاشیه تیمش است، این مساله را به باشگاه اعلام کرده و با پاسخ منفی مسلمان همراه شده است. اکنون با جدایی قطعی صادق محرمی، محسن مسلمان را هم باید دیگر جدا شده ی تیم قهرمان لیگ هفدهم دانست. فرشاد احمدزاده نیز هنوز پاسخی به تمدید قرارداد نداده و در حال بررسی پیشنهادات خارجی اش است و تنها کمال کامیابی نیا و وحید امیری برای مذاکره باقی مانده اند.

  منابع: ایسنا - بازدید

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - درمان با ورزش