ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
معروفترین ورزشکاران زن ایران را بشناسید
چگونه قد خود را بعد از بلوغ افزایش دهیم
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح

برنامه محرمانه رئال‌مادرید برای خرید نیمار‌

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 22 ارديبهشت 1397
 • برنامه محرمانه رئال‌مادرید برای خرید نیمار‌

  باز هم قرار است نیمار به سوژه داغ بازار نقل‌و انتقالات تبدیل شود و باشگاه فرانسوی به خوبی می‌داند که ستاره برزیلی‌اش تمایلی به ادامه فوتبالش در پاری‌سن‌ژرمن ندارد.

  فوتبال ثابت کرد که تصمیم نیمار برای پیوستن به لیگی ضعیف تر مثل لیگ فرانسه اشتباه بود. لیگی بی رقابت که نیما‌ر نتوانست با تیمش و بازیکنانش هماهنگ شود و همچنین رابطه خوبی با هسته آرژانتینی تیم و ادینسون کاوانی ندارد. حالا فقط مانده واکنش تمیم بن حمد ، مالک اصلی باشگاه پاری سن ژرمن که رئیس الخلیفی است و در این رابطه،نظر او کلیدی است.

  اولین ملاقات در ماه دسامبر

  در ملاقاتی که بین دو طرف در مراسم بهترین‌های فیفا در 7 دسامبر برگزار شد و رونالدو توانست بالاتر از نیمار به توپ طلا دست پیدا کند. همانجا بود که نیمار به مدیران رئال اعلام کرد که تمایل زیادی به ترک پاری سن ژرمن دارد. از آن موقع تا به حال، خرید نیمار به هدف اصلی رئال مادرید تبدیل شده و سپیدپوشان برای تقویت تیم خود، گزینه ای به جز نیمار را در نظر نمی‌گیرند.مدیران اجرایی باشگاه در تلاش هستند که این پروژه قبل از جام جهانی نهایی شود. ستاره برزیلی در حال حاضر پس از مسی، پردرآمد ترین بازیکن جهان است و با انتقال 222 میلیونی اش در تابستان به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شد.

  سومین تلاش

  در 26 سالگی، رئال برای سومین بار برای جذب نیمار تلاش می‌کند.  زمانی که نیمار 14 ساله بود، رئال برای دو هفته او را به صورت آزمایشی جذب کرد و حتی کارت باشگاه او نیز صادر شده بود ولی در نهایت این انتقال نهایی نشد. پیش از انتقال او به بارسا نیز رئال برای جذبش تلاش کرد ولی در این مورد از بارسا شکست خورد. حالا برای سومین بار، تلاش آنها برای نیمار آغاز شده و به نظر می‌رسد این بار شانسشان از همیشه بیشتر باشد.

  رئال تمام هزینه ها را به جان می‌خرد

  دو سال پس از جنجالی شدن پرونده انتقال نیمار به بارسلونا، او به مسئولین و مربیان بارسا اطمینان داد که در این تیم به حضورش ادامه خواهد داد و حتی قراردادش را نیز تمدید کرد. با این حال او یک سال پس از آن، راهی پاری سن ژرمن شد.نیمار می‌خواهد هر طور شده به رئال مادرید بپیوندد و در آن سو، رئال نیز هر هزینه ای لازم باشد برای نیمار می‌پردازد.

  منبع: ورزش3

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - درمان با ورزش