ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
معروفترین ورزشکاران زن ایران را بشناسید
چگونه قد خود را بعد از بلوغ افزایش دهیم
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح

سرمربی الجزیره: اگر جلال حسینی سوپرمن است باید قهرمان جام جهانی شود

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 23 ارديبهشت 1397
 • سرمربی الجزیره: اگر جلال حسینی سوپرمن است باید قهرمان جام جهانی شود

  سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس در چارچوب دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: انتظار یک بازی جذاب را دارم. باید از نتیجه ۳ بر ۲ بازی رفت دفاع کنیم تا به مرحله بعد صعود کنیم.

  می دانیم که بازی سختی پیش رو داریم و طرفداران زیادی برای پشتیبانی از پرسپولیس به ورزشگاه می آیند. به خودمان اطمینان داریم و تمام بازیکنانمان آماده هستند. می خواهیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. سرمربی الجزیره امارات با اشاره به این که از بازی مقابل هواداران پرسپولیس لذت خواهد برد، گفت : خیلی وقت است که مقابل طرفداران زیادی فوتبال بازی نکرده ایم. این برای ما خوب است چون می توانیم توانایی هایمان را نشان دهیم.

  وی همچنین در بین سوال و جواب بازیکن الجزیره امارات با خبرنگاران و در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر این که نظر بازیکن الجزیره در مورد سید جلال حسینی به عنوان کاپیتان پرسپولیس چیست، گفت : آیا کاپیتانی که شما می گوید یک سوپرمن است اگر یک سوپرمن است باید قهرمان جام جهانی شوید.

  او در پاسخ به واکنش خبرنگاران به خاطر صحبت‌هایش در مورد سید جلال حسینی اظهار کرد: بله او بازیکن خوبی است اما این که فقط از یک بازیکن صحبت شود شاید برای خود تیم خوب نباشد. من احترام زیادی برای پرسپولیس و کسانی که این‌جا هستند قائلم ولی این فوتبال است و ما از کسی نمی‌ترسیم و بازی‌مان را خواهیم کرد.

  منبع: نود 

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - درمان با ورزش