ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
معروفترین ورزشکاران زن ایران را بشناسید
چگونه قد خود را بعد از بلوغ افزایش دهیم
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح

ترابی: سایپا از اعتماد من سوءاستفاده کرد/دربی 85 سه ماه به تعویق افتاد/مهدی طارمی نیامده فیکس شد/مشروح جدیدترین اخبار ایران و جهان

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • دوشنبه, 26 تیر 1396
 • ترابی: سایپا از اعتماد من سوءاستفاده کرد/دربی 85 سه ماه به تعویق افتاد/مهدی طارمی نیامده فیکس شد/مشروح جدیدترین اخبار ایران و جهان

  ترابی: سایپا از اعتماد من سوءاستفاده کرد

  در شرایطی که باشگاه سایپا امروز خبر قرارداد دو ساله با مهدی ترابی را روی وب سایت رسمی خود منتشر کرد، این بازیکن موضوع قراردادش با سایپا را با شکل متفاوتی بیان می کند.

  به گزارش "ورزش سه"، ترابی که از بازیکنان کم حاشیه و خوش اخلاق فوتبال ایران است به خبرنگار ما می گوید که تنها برای توافق مالی به باشگاه رفته بوده و هیچ قرارداد جدیدی بین او و سایپا امضا نشده است. این بازیکن همچنین گلایه هایی مفصل از باشگاه سایپا دارد که آن را در ادامه می خوانید:

  به باشگاه رفتم اما ...

  امروز به باشگاه رفتم نه به دلیل تمدید قرارداد بلکه به خاطر توافقات مالی؛ من 2 فصل دیگر با سایپا قرارداد داشتم و فقط بر سر مسائل مالی با آنها جلسه گذاشتم و آخر هم آنچه توافق کرده بودیم نشد.

  توافق قبلی اعمال نشد

  ما پیش از شروع تمرینات به باشگاه سایپا رفته بودم تا رضایتم را دریافت کنم که با صحبت با آقای دایی نظرم تغییر کرد و تصمیم به ماندن گرفتم. بعد از آن با مسئولین باشگاه جلسه‌ای برگزار کردم و در آن جلسه به توافقات مالی رسیدیم اما نمی‌دانم امروز چه شد که صحبت‌ها تغییر کرد و آنچه توافق شده بود در قراردادم قید نشد.

  این عدم رضایت تنها مربوط به من نیست

  باشگاه سایپا امسال در حق من خوبی نکرد، من تا به امروز با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکرده بودم ولی آنها با گروکشی من را نگه داشتند، آقای دایی را برای حفظ من پیش انداختند و در نهایت هم نه رضایتم را دادند و نه رضایتم را جلب کردند. البته این عدم رضایت فقط به من مربوط نمی‌شود خیلی‌ها امسال با چنین اتفاقی روبه‌رو شدند حتی فکر می‌کنم محمد اخباری هم به همین منوال قراردادش را تمدید کرد. البته باید از او بپرسید شاید او رضایت داشته باشد اما بعید است.

  دربی 85 سه ماه به تعویق افتاد

  به گزارش "ورزش‌سه"، پس از نامه اسپانسر دو باشگاه سرخابی مبنی بر اعلام نظر صریح مدیران استقلال و پرسپولیس در برگزاری دربی در آلمان علی اکبر طاهری که دیروز با شیرازی نشستی برگزار کرده بود، در گفت و گو با سایت باشگاه بدون اشاره به دربی از آمادگی پرسپولیس برای دیدار سوپرجام در روز جمعه آینده صحبت کرد.

  باتوجه به این صحبت ها و حرف های متعاقب برانکو پرسپولیس عملا از دربی کنار کشیده است. این مسابقه ای بود که اسپانسر باشگاه قصد داشت با برگزاری آن به دو باشگاه سرخ و آبی مبلغی برساند اما حاشیه ها و مداخلات و مشکلات پیش بینی نشده آن را به لغو نزدیک کرد و در نهایت پرسپولیس به عنوان یک پای این بازی از داستان کنار کشیده است.

  با این وصف دربی 85 به جای برگزاری در روز سی و یکم تیر، با 3 ماه تاخیر در لیگ برتر و در قالب یک مسابقه رسمی در اواخر مهر برگزار خواهد شد. پیش از این در قرعه لیگ هفدهم مشخص شده بود تیم های استقلال و پرسپولیس در هفته دهم به دیدار یکدیگر خواهند رفت.

  رقابت های دوره هفدهم لیگ برتر در تاریخ 5 مرداد آغاز خواهد شد و تیم ها پس از 3 هفته حضور در مسابقات، اولین تعطیلی خود را در اول شهریورماه پشت سر خواهند گذاشت و اولین اردوی تیم ملی ایران در این تاریخ به مدت دو هفته برگزار خواهد شد. پس از برگزاری این اردو و برگزاری بازی های مقدماتی جام جهانی ، لیگ روال خود را پیگیری خواهد کرد و مجددا 3 هفته بعد و در تاریخ 5 مهر تیم ملی اردوی مجددی در راه آماده سازی در جام جهانی روسیه خواهد داشت.

  مهدی طارمی نیامده فیکس شد!

  بیماری گادوین منشا مهاجم نیجریه ای پرسپولیس توسط برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان تایید شد.

  به گزارش "ورزش سه"، برانکو درباره شایعه مصدومیت منشا گفت: او یک مشکل جزئی دارد و خیلی موضوع حادی نیست. البته باید یک جراحی کوچک انجام دهد که به همین منظور شاید حدود 20 روزی همراه ما نباشد اما قطعا کارش را با ما ادامه خواهد داد.

  به این ترتیب رقیب آقای گلی مهدی طارمی در رقابت های فصل گذشته و خرید پرسروصدای این فصل سرخپوشان دو بازی ابتدایی لیگ برتر را به همراه دیدار سوپرجام از دست می دهد. این بدان معناست که مهدی طارمی مهاجم سرخپوشان که با نیت جدایی و حضور در یک باشگاه اروپایی بخش مهمی از تمرینات پیش فصل را از دست داده، به عنوان مهاجم ثابت در ترکیب پرسپولیس به میدان می رود. البته طارمی از نظر بدنی خود را حفظ کرده و با شرایط خوبی به اردوی پرسپولیس پیوسته است.

  سردار زوج مهاجم تیم ملی ایتالیا در لاتزیو

  روزنامه مطرح ایتالیایی در شماره امروز خود بار دیگر به قطعی بودن خرید ستاره تیم ملی ایران در روزهای آتی با قراردادی سنگین اشاره کرد.

  به گزارش "ورزش سه"، کوریره دلااسپورت به عنوان یکی از معتبرترین روزنامه های چاپ شهر رم در ایتالیا امروز صفحه سوم خود را به گزارش ها تکمیلی از پروسه خرید سردار آزمون توسط باشگاه لاتزیو اختصاص داد و مدعی شد این مهاجم ایرانی قطعا تا یک هفته آینده به عنوان خرید رویایی باشگاه به طرفداران بیانکوچلستی معرفی خواهد شد.

  در گزارش کوریره دلااسپورت آمده است:« نمایندگان باشگاه لاتزیو در ادامه مذاکرات خود با باشگاه روسی روبین کازان و مدیربرنامه سردار آزمون یک گام دیگر به خرید مهاجم ملی پوش ایرانی نزدیک شدند تا سیمونه اینزاگی نگرانی هایش برای انتخاب زوجی مناسب برای چیرو ایموبیله در خط حمله لاتزیو از بین برود».

  این روزنامه که به عنوان مرجع اصلی اخبار دو باشگاه مطرح شهر رم محسوب می شود در گزارش امروز صفحه سوم خود نوشت:« لاتزیو برای فصل آتی سری A روی استفاده از سیستم 2-5-3 نظر دارد و سیمونه اینزاگی بعد از فروش مهاجمانی همچون جورجویچ و کیتابالده که در حال نهایی شدن انتقال به اینترمیلان است روی سردار برای تکشیل زوجی مرگبار در کنار ایموبیله مهاجم تیم ملی ایتالیا نظر دارد از همین رو سران باشگاه با بودجه مناسبی که در اختیار دارند روی بازیکن 22 ساله و آینده دار ایرانی زوم کرده و دست از تلاش های دامنه دار برای انجام این خرید برنمی دارند».

  داگلاس کاستا: به خاطر جام جهانی از بایرن جدا شدم

  داگلاس کاستا، خرید جدید یوونتوس مدعی شد که برای حضور در جام جهانی، مجبور به ترک بایرن مونیخ شد.

  به گزارش "ورزش سه"،کاستا به صورت قرضی از بایرن به یووه پیوسته و یووه در صورتی که بخواهد انتقال او را دائمی کند، باید 35.4 میلیون پوند به بایرن بپردازد. کاستا 26 ساله که سال 2015 از شاختار به بایرن پیوست، 50 بازی در این تیم انجام داد ولی در فصل دوم حضورش دچار افت شده بود و آنچلوتی نیز اعتقاد چندانی به او نداشت. حال او مدعی شد که برای حضور در جام جهانی مجبور به جدایی از بایرن شده است.

  او گفت:"  آنچلوتی خیلی انسان خوبی است. با همه مثل هم برخورد می‌کند. ولی من نیاز داشتم که بازی کنم، پیشرفت کنم. پیشرفت کردن را دوست دارم. به این فکر کردم که شاید به اندازه ای که اینجا می‌توانم پیشرفت کنم، در یوونتوس نکردم. تا جام جهانی تنها یک سال باقی مانده و باید در زمین حضور داشته باشم و بازی کنم. این موضوع برای من مطرح است. بنابراین از آنچلوتی و بایرن مونیخ ممنونم. جدا از روسیه، برزیل توانست جواز حضورش در جام جهانی را به عنوان اولین تیم دریافت کند.

  منبع:ورزش 3-فان گاه - مگیتو

  مطالب مرتبط

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - درمان با ورزش