ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
چهره ها در اینستاگرام
10 فیلم برتر در سایت مشروح
10 برنامه برتر در سایت مشروح
10 اپلیکیشن برتر در سایت مشروح

معرفی و دانلود نرم افزار VLC Media Player - پخش فایل های ویدئویی

 • نویسنده:
 • پنج شنبه, 26 بهمن 1396
 • معرفی و دانلود نرم افزار VLC Media Player - پخش فایل های ویدئویی

  رتبه 8  برترین نرم افزار های کامپیوتر سال 2017 اختصاص دارد به نرم افزار پرطرفدار VLC Media Player  که در این پست از مشروح به معرفی کامل و دانلود این نرم افزار می پردازیم.

  مروزه با پیشرفت فناوری و تولید فیلم ها با کیفیت فوق العاده تماشای فیلم ها به تفریحی برای افراد تبدیل شده است. فیلم هایی که کیفیت فوق العاده دارند و در فرمت های مختلف به کاربران عرضه می شوند. اکثر کاربران و افراد برای تماشای فیلم های خود به رایانه های شخصی روی می آورند.این کاربران اغلب برای تماشای هریک از فرمت های مختلف فیلم ها می بایست نرم افزاری جداگانه نصب کنند که بیشتر این ابزار ها حجم زیادی از حافظه را اشغال کرده و در یک کلام نرم افزار های سنگینی به شمار می روند.VLC Media Player نام نرم افزاری با حجم بسیار کمتر از نرم افزاری های مشابه می تواند 99 درصد فیلم هایی را که کاربران اغلب تماشا می کنند را اجرا نماید.
  حجم پائین و محیط بسیار ساده نرم افزاری از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار محسوب می شود. در نظر بگیرید برای اجرای DVD های خود باید نرم افزارهای سنگینی همچون Cyberlink PowerDVD و یا Corel WinDVD را بر روی سیستم خود نصب کنید. این نرم افزار ها ضمن این که فضای نسبتاً زیادی از هارد دیسک شما را اشغال می کنند ، برای اجرای فیلم ها نیز فضای زیادی هم از حافظه سیستم یعنی Ram را اشغال می کنند. اما VLC بسیار کم حجم و سبک است در حالی که می تواند به راحتی DVD ها را نمایش دهد.این ابزار می تواند به جای همه نرم افزار هایی که به عنوان Player بر روی سیستم نصب می شود قرار گیرد زیرا قادر است تا 99 درصد فرمت ها را پشتیبانی کند.همچنین قادر است فرمت های مختلف را به یکدیگر تبدیل کند. یعنی به یک تیر می توان چند نشان را هدف گرفت.
  جالب است بدانید این نرم افزار با این همه قابلیت ضمن این که کاملا رایگان است هنوز حتی نسخه 1 آن هم منتشر نشده است و آخرین نسخه ای که برای دانلود در سایت قرار دارد نسخه 2.2.0 می باشد.نسخه جدید که حاصل 2 سال پژوهش شرکت سازنده است به تازگی منتشر شده که در همین مدت کوتاه هم حدود 100 هزار بار این نرم افزار دانلود شده است که این تعداد برای این زمان کوتاه عددی فوق العاده محسوب می شود.  پخش انواع فرمت ها از جمله MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg, ...

  پخش انواع DVD ، VCD

  حجم بسیار اندک نسبت به قابلیت های فراوان آن و همچنین نسبت به نرم افزار های مشابه

  محیط بسیار ساده و كاربر پسند

  ارائه نرم افزار بصورت كاملا رایگان

  پشتیبانی در زبان های مختلف

  قابلیت اجرا در اکثر سیستم عامل ها یعنی ویندوز ، لینوکس ، مکینتاش و ...

  پوسته های متعدد برای سلیقه های مختلف

  پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز

  پشتیبانی كامل از زبان شیرین فارسی

  شرکت سازنده: Videolan

  حجم فایل: 30.4 + 31.5 مگابایت

  مشاهده: تصاویر محیط نرم افزار 

  تاریخ انتشار: 21:55 - 96/3/3

  منبع: مشروح

  امتیاز:

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.