ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
فرهنگ زندگی در آمریکا
مناطق دیدنی شیراز
مکان های دیدنی تهران
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

پارک ساحلی مرجان؛ دیدنی‌ترین ساحل تفریحی کیش

 • نویسنده: رامین پنجه ء
 • شنبه, 25 آذر 1396
 • پارک ساحلی مرجان؛ دیدنی‌ترین ساحل تفریحی کیش

  پارک ساحلی مرجان در شرق جزیره کیش قرار دارد که یکی از زیباترین ساحل‌ها به شمار می رود. ساحل نقره ای، آبهای نیلگون و آفتابی درخشان جزیره کیش را به مروارید خلیج فارس تبدیل کرده است.

  پارک ساحلی مرجان که در مجاورت بازار مرجان واقع شده، یکی از زیباترین مراکز دیدنی کیش است که بازار مرجان را به دریا ارتباط می‌دهد. بسیاری از مسافران و ساکنان جزیره اوقات تفریحی خود را در کنار این پارک گذرانده و از مناظر زیبای ساحلی کیش لذت می‌برند.محوطه‌سازی جذاب این پارک ساحلی فرصت مناسبی را برای شما به وجود می‌آورد که فارغ از هیاهوی بازار به دیدار دریا و چشم‌اندازهای زیبای طبیعت اطراف بروید.همچنین مرکز تفریحات دریایی با فراهم کردن امکان پرداخت به ورزش‌ها و تفریحاتی مانند جت اسکی، غواصی، بانانا و شاتل می‌تواند اوقات فراغت فراموش‌نشدنی را برایتان رقم بزند.

  پارک ساحلی مرجان؛ دیدنی‌ترین ساحل تفریحی کیش
  امکانات موجود در پارک مرجان کیش
  تماشای غروب و طلوع خورشید از پارک ساحلی مرجان کیش بسیار دیدنی است و تصویری فوق العاده را خلق می کند که چشم هر بیننده ای را خیره می سازد . این پارک که از دیدنی های کیش به شمار می آید دارای آلاچیق هایی مجهز به سیستم روشنایی است که مسافران به دور از شلوغی و هیاهو می توانند در این آلاچیق ها اوقاتی خوش را سپری کنند . همچنین پیست دوچرخه سواری کیش از ساحل مرجان می گذرد و برای علاقه مندان به تفریح و سرگرمی در دریا امکانات لازم برای غواصی در سواحل ، جت اسکی ، بانانا ، قایق سواری ، شاتل و پاراسل فراهم شده است که هر کدام جالب بوده و انتخاب یکی از آن ها به عنوان بهترین تفریحات دریایی بسیار سخت و دشوار است .

  پارک ساحلی مرجان؛ دیدنی‌ترین ساحل تفریحی کیش

  پارک ساحلی مرجان؛ دیدنی‌ترین ساحل تفریحی کیش

  بسیاری از مسافران و ساکنین جزیره اوقات تفریحی خود را در کنار این پارک می گذرانند و از مناظر زیبای ساحلی کیش لذت می برند . آلاچیق ها و محوطه سازی جذاب این پارک ساحلی فرصت مناسبی را برای بازدید کنندگان به وجود آورده که فارغ از هیاهوی بازار به دیدار دریا و چشم اندازهای زیبای طبیعت اطراف بروند و در طول اقامت خود در جزیره کیش از این منطقه که دارای ساحلی بسیار زلال و شفاف می باشد دیدن کنند.

  پارک ساحلی مرجان؛ دیدنی‌ترین ساحل تفریحی کیش

  پارک ساحلی مرجان؛ دیدنی‌ترین ساحل تفریحی کیش

  در این ساحل اسکله کوچکی هم قرار دارد که شما را به میان آب های نیلگون این سواحل مرجانی زیبا هدایت می کند . در بین مرجان های این ساحل پر از ماهیان و آبزیان زیبای جزیره کیش است که از روی اسکله به راحتی قابل مشاهده است و برخی از مراجعه کنندگان بخشی از زمان خود را به غذا دادن به ماهی ها اختصاص می دهند .

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - مکانهای تفریحی ايران