ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
فرهنگ زندگی در آمریکا
مناطق دیدنی شیراز
مکان های دیدنی تهران
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

راهنمای خرید چمدان

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • پنج شنبه, 04 مرداد 1397
 • راهنمای خرید چمدان

  تقریبا همه ما تجربه مسافرت با یک چمدان نامناسب را داریم. چمدانی با چرخ های بد، سایز بزرگ، زیپ بی کیفیت و… 

  اگر این تجربه را داشته باشید به خوبی می دانید یک چمدان نامناسب چه قدر میتواند انرژی مسافر را هدر دهد و باعث اعصاب خوردی شود. در این مطلب راهنمای خرید و انتخاب یک چمدان مناسب و خوب را برایتان تهیه کرده ایم تا دیگر مجبور به تجربه تلخ چمدان را نداشته باشید.

  درباره سفرتان فکر کنید

  راهنمای خرید چمدان

  قبل از انتخاب یا خرید چمدان درباره نوع سفرهایتان و وسایلی که با خود می روید خوب فکر کنید. اگر با هواپیما سفر میکنید مسئله بار چمدان مطرح میشود.آیا با خود مدارک مهمی را به همراه دارید؟  پاسخ دادن به این سوالات باعث بهترین انتخاب خواهد شد.

  حضوری خرید کنید

  راهنمای خرید چمدان

  چمدان از آن دسته وسایلی است که خرید اینترنتی آن توصیه نمیشود و علت این است که شما برای خرید یک چمدان باید قسمت های مختلف آن را حضورا بررسی کنید . آیا ارتفاع دستگیره آن برای قدتان مناسب است؟ زیپ ها چگونه حرکت میکنند؟ چرخ ها! آیا آن مقدار که باید روان هستند؟

  چه قد جا داره؟

  راهنمای خرید چمدان

  معمولا افراد در تمامی سفرها به مقدار مساوی بار به همراه دارند. بنابراین می تواند حساب کنید که چمدان با چه سایزی برای سفرهایتان مناسب است.البته اگر زیاد به مسافرت میروید، سعی کنید روش صحیح چمدان بستن را یاد بگیرید تا حداقل میزان بار با بیشترین کاربری را در سفر به همراه داشته باشید.

  دفعه بعد سبک تر سفر کنید.

  بستن چمدان به صورت کارامد

  انتخاب رنگ

  راهنمای خرید چمدان

  بسیاری از افراد در زمان خرید چمدان به سراغ رنگ های تیره و غیر جذاب می روند و دلیلشان این است که چمدان های رنگی فقط مخصوص نوجوانان است و از طرفی باعث جلب توجه سارقان میشود.اما بدانید که چمدان هایی با رنگ های خاص و رنگی مانع از جابه جایی چمدانتان با چمدان دیگر افراد شده و این مزیتی است که افرادی که زیاد به مسافرت میروند میتوانند خوب درکش کنند.

  منبع: wikihow

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - مکانهای تفریحی ايران