ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
فرهنگ زندگی در آمریکا
مناطق دیدنی شیراز
مکان های دیدنی تهران
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

وسایل حیاتی برای سفر به طبیعت

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • سه شنبه, 19 تیر 1397
 • وسایل حیاتی برای سفر به طبیعت

  شما برای داشتن سفری امن تر در جنگل و مناطق شهری ابتدا باید لیستی از وسایل ضروری برای نجات خود در سفر را تهیه کنید و ببینید توانایی تهیه و حمل کدام یکی از آنها را دارید. تعاد این وسایل کم نیست اما جهانگردان و کسانی که مثل کوه نوردان که دائما در حال سفر هستند لیستی چند تایی از ضروری ترین وسایل برای افزایش امنیتدر سفر به مناطق غیر شهری را تهیه کرده اند که در ادامه معرفی میشوند.

  وسیله پخت و پز

  این گزینه شامل حداقل یک قابلمه و یک گاز پیکنیکی است. همیشه پیش از آغاز سفرتان از پر بودن گاز پیکنیکی مطمئن باشید. اگر در شرایط سختی قرار بگیرید گاز پبکنیکی میتواند بسیار کمک کننده باشد. مثل تهیه آب شیرین از دریا و دریاچه های آب شور.

  وسایل ضروری برای سفر به طبیعت

  اره

  یک اره کوچک دستی همیشه همراه یک طبیعت گرد است. در بازار بگردید و مدلی که کار کردن با آن برایتان آسان تر است را انتخاب کنید. با اره میتوانید از بسیاری از امکانات طبیعت مثل چوب و شاخه درختان، ریشه گیاهان و بریدن گوشت حیوانات استفاده کنید.

  وسایل ضروری برای سفر به طبیعت

  کیسه خواب

  این وسیله از جمله ابزاری است که زمان خرید آن باید سخاوتمندانه تر رفتار کنید. یک کیسه خواب حرفه ای میتواند یک سرپناه عالی در برابر سرما ، گرما ، باد ، باران یا نور شید خورشید باشد.

  وسایل ضروری برای سفر به طبیعت

  تبر

  تبرهای جیبی یکی از کاربردی تری وسایل در سفر و البته شرایط بحرانی در سفر میتواند باشد. از آنها میتوانید برای تکه و ریش ریش کردن چوب ها برای تهیه آتش استفاده کنید. همچنین سلاح خوبی در برابر طیف وسیعی از حیوانات خطرناک در طبیعت است.

  وسایل ضروری برای سفر به طبیعت

  فندک زیپو

  آتش از حیاتی ترین وسیله هایی است که یک فرد در طبیعت باید به آن دسترسی داشته باشد. فندک های زیپو به دلیل قابلیت شعله ثابتشان بسیار کاربردی هستند. این فندک را داشته باشید تا مجبور نباشید برای نیازه های لحظه ای به شعله ای کوچک یک آتش درست کنید.

  وسایل ضروری برای سفر به طبیعت

  منبع: thrillist

  : تگ ها

  سفر

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - مکانهای تفریحی ايران