ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
فرهنگ زندگی در آمریکا
مناطق دیدنی شیراز
مکان های دیدنی تهران
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

این لباس ها را هرگز در هواپیما نپوشید

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • یکشنبه, 14 مرداد 1397
 • این لباس ها را هرگز در هواپیما نپوشید

  هیچ وقت اینگونه فکر نکنید که قرار است سر ساعت سوار هواپیما شوید و بعد از دقایقی معین به مقصد برسید و از هواپیما پیاده شوید.

  همانطور که میدانید در بسیاری از موارد پروازها با تاخیر است، گاهی شرایط هواپیما و کیفیت پرواز آنگونه که انتظارش را داشتید نیست و گاهی هم شرایط سلامتی تان در طول پرواز به گونه ای خواهد بود که  مجبور می شوید از امکانات مختلف هواپیما استفاده کنید. بنابراین پوشیدن لباس راحت می تواند این چنین شرایط سختی را بسیار راحت تر و قابل تحمل تر کند.

  در ادامه لیستی از لباس های که پوشیدنشان در طول سفر با هواپیما توصیه نمیشود تهیه شده است.

  جوراب شلواری

  این لباس ها را هرگز در هواپیما نپوشید

  جوراب شلواری ها را با هر چیزی میتوان پوشید،دامن، شلوار، شلوارک و پیراهن . اما خودتان هم میدانید که زمان استفاده از سرویس بهداشتی چه قدر دردسر ساز خواهد بود. از آنجایی که سرویس بهداشتی در هواپیما کوچک تر است و از طرف دیگر معمولا بیرون از در یک نفر منتظر است، بهتر است این گزینه را انتخاب نکنید.

  کفش های غیر راحت

  این لباس ها را هرگز در هواپیما نپوشید

  همه ما کفش هایی داریم که برای پیاده روی یا مهمانی رفتن راحت نیستند اما واقعا دوستشان داریم و همیشه به دنبال موقعیتی یکی دو ساعته هستیم تا این کفش ها بپوشیم و فقط بنشینیم. چه موقعیتی بهتر از پرواز؟

  اما اگر این نظر را دارید سخت در اشتباه هستید. همانطور که قبل تر گفته شد، عوامل مختلفی مثل تاخیر در پرواز، آویزان ماندن پا از صندلی و… باعث میشود که پاها با این کفش ها چندین برابر اذیت شود.

  این لباس ها به بدنتان آسیب میزند

  لباس های گرم غیر قابل تعویض

  این لباس ها را هرگز در هواپیما نپوشید

  حتی اگر در سردترین روزهای سال هم با هواپیما سفر میکنید باید بدانید که هواپیما مانند هر وسیله نقلیه دیگری دارای امکانات گرمایشی است . بنابراین از لباس هایی استفاده کنید که قابل تعویض و درآوردن باشد.

  لباس های تنگ

  این لباس ها را هرگز در هواپیما نپوشید

  فضا و صندلی هواپیما میتواند به اندازه کافی کلافه کننده باشد، بنابراین با پوشیدن لباس های تنگ بدترش نکنید.پوشیدن لباس های راحت به مقدار بسیار زیادی سفر را برایتان لذت بخش تر میکند و علاوه بر احساس بهتر، شما همچنین خطر ابتلا به ترومبوز ورید عمقی را کاهش می دهید.

  پیژامه

  این لباس ها را هرگز در هواپیما نپوشید

  درست است که باید لباس های راحتی را برای طول پرواز انتخاب کرد اما این به این معنی نیست که با لباس های خوابتان وارد یک مکان عمومی شوید. پوشیدن اینگونه لباس ها میتواند روی نظر کارکنان هواپیما درباره شما تاثیر بگذارد و آنگونه که باید به شما سرویس ندهند.

  منابع: huffingtonpost -thelist

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - مکانهای تفریحی ايران