ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
فرهنگ زندگی در آمریکا
مناطق دیدنی شیراز
مکان های دیدنی تهران
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

چه داروهایی را با خود به سفر ببریم؟

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • دوشنبه, 29 مرداد 1397
 • چه داروهایی را با خود به سفر ببریم؟

  کسی چه میداند، شاید در طول سفر، درست زمانی که هیچ انتظار نداریم سلامتی ما یا یکی از همراهانمان به خطر بیفتد و نبود دارو وضع را بدتر کند.

  از طرف دیگر توصیه میشود که از شهر خود و داروخانه ای معتبر دارو خریداری کنید تا نیازی نباشد کل شهر مقصد را برای پیدا کردن داروخانه بگردید؛ برای همین همیشه حواستان باشد که بدون دارو به مسافرت نروید. سوال اینجاست که چه دارویی را باید با خود به سفر برد؟

  این مطلب را بخوانید تا به پاسخ سوال تان برسید.

  داروهای ضد اسهال

  چه داروهایی را با خود به سفر ببریم؟

  از کجا مطمئن هستید؟ شاید غذای رستورانی که در آن غذا می خورید، آن قدر که فکر می کندی سالم و بهداشتی نباشد و شما دچار مسمومیت خفیف و اسهال شوید. بهترین کار این است که با خود دارویی ضد اسهال به همراه داشته باشید تا مجبور نباشید تا یک روز از سفرتان را خانه نشین نشوید.

  ضد حساسیت ها

  چه داروهایی را با خود به سفر ببریم؟

  احتمال این زیاد است که آب و هوا مقصد یا خوراکی هایی که مصرف میکنید باعث حملات آلرژیک در بدن شما بشود. برای این که روزتان با عطسه های پی در پی یا آب ریزش بینی خراب نشود، با خود دارو ضد حساسیت داشته باشید.

  دارویی برای خواب

  چه داروهایی را با خود به سفر ببریم؟

  اگر برای ساعات طولانی قرار است در هواپیما، قطار یا اتوبوس در راه باشید خوابیدن میتواند بسیار کمک کننده باشد تا مسیر برایتان کوتاه تر باشد، یا از طرف دیگر سفر به دیگر کشورها ممکن است ساعت خوابتان را به هم بریزد. بنابراین حتما از داروی خواب آور البته با دّز پایین تهیه کنید و با خود به سفر ببرید.

  داروهای همیشگی تان

  چه داروهایی را با خود به سفر ببریم؟

  خیلی از ماها مجبور به استفاده هر روزه از داروهایمان هستیم؛ داروهایی مثل دارو ضد فشارخون، دیابت، چربی خون، قلب و… . به همراه نیاوردن این داروها باعث نگرانی همه اعضا گروه و افزایش نگرانی خواهد شد، بنابراین حتما آن ها اولین چیزهایی باشند که در چمدانتان می گذارید.

  منابع: safemedication - fitfortravel.nhs

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - مکانهای تفریحی ايران